16.01.2014.

Trening radionica za razvoj poduzetničkih kompentencija, Obrazovna grupa Zrinski

Pod aktivnošću 3.1, od 24. siječnja do 14. veljače, 2014., u prostorijama Inovacijsko razvojnog centra Obrazovne grupe Zrinski, održavati će se radionice za razvoj poduzetničkih kompetencija nastavnicima Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta.
Predviđeno je 8 radionica za nastavnike Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta. Cilj radionice je da nastavnicima prikaže mogućnosti  primjene poduzetničkih pojmova i procesa u okviru njihovih kolegija, planiranje poduzetničke strategije, mogućnost utvrđivanja poduzetničkih sklonosti studenata i poduzetničkih kompetencija.

19.12.2013.

17.12. 2014 održana je radionica “Izrada e-kolegija- kako započeti?”

Informacija o radionica pronađite ovdje.

02.12.2013.

29.11.2013. održano je predavanje s raspravom na temu "Analiza studijskih programa drvne tehnologije u europskim zemljama " za nastavnike i studente Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
Predavanje je održao Prof. Dr. Eng. Dr. Marius-Catalin Barbu sa Sveučilišta primijenjene znanosti u Salzburgu.

Informacije o predavanju pronađite ovdje.

26.11.2013.

Trening radionica za nastavnike Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta 21. i 22. studenog 2013.

Informacije o radionici pronađite ovdje.

25.11.2013.

Predavanje Prof. Dr. Eng. Dr. Marius-Catalin BARBUa na Drvnotehnološkom odsjeku Šumarskog fakulteta

29.studenog 2013., pod aktivnošću 1.1.2. na Drvnotehnološkom odsjeku Šumarskog fakulteta održat će se predavanje gostujućeg predavača iz Salzburga Univ. Prof. Dr. Eng. Dr. Marius-Catalin Barbua s početkom u 9:00 sati, dvorana IV-226.
Univ. Prof. Dr. Eng. Dr. Marius-Catalin Barbu održat će predavanja pod naslovom „Analiza drvnotehnoloških studijskih programa u europskim zemljama“.
Predavanja mogu biti korisna svima koji sudjeluju u održavanju nastave na Drvnotehnološkom odsjeku kao i studentima koje zanima studiranje izvan Republike Hrvatske.

22.11.2013.

Radionica "Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?” za nastavnike Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta održana je 19.11.2013.

Informacije o radionici pronađite ovdje.