25.10.2013.

Ugovaranje HKO stručnjaka

Na temelju pregovaračke pozivne procedure nabave (competitive negotiated procurement procedure) sklopljen je ugovor sa gospođom Milenom Sakoman stručnjakinjom za HKO. Gospođa Sakoman će o okviru IPA projekta “Razvoj visokoobrazovnih standarda kvalifikacija i studijskih programa na osnovama HKO-a za sektor industrijske prerade drva” biti glavna savjetnicanastavnicima Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta prilikom pisanja prijedloga Standarda kvalifikacija za sektor industrijske prerade drva.

21.10.2013.

Radionica - Osnove rada u sustavu Merlin-razlike inačica 1.9 i 2.4

Pod aktivnošću 4.2, u Sveučilišnom računskom centru (SRCE) 24.10.2013. održat će se radionica „Osnove rada u sustavu Merlin- razlika inačice“. Radionica je namjenjena nastavnicima koji već imaju kolegije u e-okruženju i žele naučiti razlike inačica sustava Moodle 1.9 i 2.4 kako bi se pripremili za rad u novoj inačici sustava Merlin.

26.09.2013.

24.9.2013 održana je Kick off radionica

U hotelu International Zagreb 24.9.2013 godine održana je Kick off  radionica.

Informacije o radionici pronađite ovdje.

24.09.2013.

Kick off radionica

U okviru IPA projekta pod naslovom “Razvoj visokoobrazovnih standarda kvalifikacija i studijskih programa na osnovama HKO-a za sektor industrijske prerade drva” 24.9.2013. godine u hotelu International Zagreb održat će se Kick off radionica.

S obzirom na ciljeve projekta ovom će se prilikom javnosti prikazati projekt sufinanciran iz EU IPA fondova. Sudionici iz Hrvatske i Slovenije kao partneri, suradnici ili korisnici predviđenih rezultata projekta, moći će se upoznati s ciljevima i predviđenim aktivnostima projekta kao i svim ključnim informacijama koje su vezane uz projekt i Hrvatski kvalifikacijski okvir s naglaskom na sektor industrijske prerade drva. To je ujedno prilika da se svi ključni korisnici okupe na jednom mjestu i rasprave o važnim aspektima struke te pridonesu:

• Utvrđivanju trenutnog stanja tržišta rada na osnovu trendova i zahtjeva koje tržište rada očekuje od inženjera drvne tehnologije s naglaskom na ključne poduzetničke i digitalne kompetencije
  • Utvrđivanju stanja i mogućnosti razvoja sektora industrijske prerade drva, promoviranja cjeloživotnog učenja s ciljem razvijanja vještina i kompetencija
  • Pripremi aktivnosti za analizu i razvoj studijskih programa i standarda kvalifikacija na osnovama HKO-a za sektor industrijske prerade drva