Sastanak sa svim grantovcima koji provode HKO projekte iz područja visokog obrazovanja

18.07.2014.

U Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta 16. 07.2014. godine organiziran je sastanak svih grantovaca koji provode projekte iz područja visokog obrazovanja.
U suradnji s Ministarstvom rada i mirovinskog sustava predstavljene su novosti o uspostavi Hrvatskog kvalifikacijskog okvira.
Cilj sastanka je bio da korisnici darovnica predstave trenutno stanje provedbe projekta i uočavanje potencijalnih preklapanja kod izrađenih skupova ishoda učenja unutar različitih projekata. Sastanak je doprinio uspostavi suradnje i razmjeni iskustava među svim sudionicima.
Na sastanku su bili prisutni Šumarski fakultet u Zagrebu, Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu, Visoka poslovna škola Libertas, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu i Agencija za znanost i visoko obrazovanje.