Radionice Osnove rada u sustavu Merlin

31.10.2013.

Jednodnevna radionica “Osnove rada u sustavu Merlin – razlika inačice”

Pod aktivnošću 4.2 u Sveučilišnom računskom centru (SRCE) 24.10.2013. održana je radionica „Osnove rada u sustavu Merlin- razlika inačice“. Radionici je prisustvovalo 6 nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta. Radionica je namjenjena nastavnicima koji već imaju kolegije u e-okruženju i žele naučiti razlike inačica sustava Moodle 1.9 i 2.4 kako bi se pripremili za rad u novoj inačici sustava Merlin. Nastavnici su na radionici usvojili novosti u radu s datotekama i navigaciju kroz sustav, uloge u kolegiju i načini upisa polaznika, nove funkcionalnosti sustava te promjene u postojećim resursima i aktivnostima.

Dvodnevna radionica „Osnove rada u sustavu Merlin“

Dana 28. i 29.10.2013. održana je dvodnevna radionica „Osnove rada u sustavu Merlin“ u Sveučilišnom računskom centru (SRCE).Radionicu su vodili  g. Vedran Mušica i gđa. Mirna Granatir koji su članovi tima Centra za e-učenje.  Radionice su se održavale dva dana po 5 školskih sati za 15 nastavnika Šumarskog fakulteta.Tečaj je namijenjen nastavnicima koji žele postaviti svoje kolegije u e-okruženje te naučiti osnove rada u sustavu za e- učenje Merlin.Cilj ove radionice je bilo upoznavanje sustava i njegovih mogućnosti te kako postaviti nastavne materijale i komunicirati sa studentima u virtualnom okruženju.